Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Szkoła Humanitarna

logo PAH ZSPOd niemal początku istnienia, Polska Akcja Humanitarna realizuje nie tylko działania pomocowe w Polsce i poza granicami naszego kraju, ale także projekty i programy edukacyjne. Szkoła Humanitarna to roczny program z obszaru edukacji globalnej, realizowany od 2002 roku. W zależności od edycji, zaproszenia są kierowane do szkół ponadpodstawowych, z różnych regionów Polski, które wspólnie z nimi zgłębiają wybrany temat.

W ramach współpracy z Polską Akcją Humanitarną Zespół Szkół Politechnicznych we Wrześni wraz z dwunastoma szkołami z całej Polski uczestniczył w rocznym projekcie: "Myślę krytycznie i działam" w roku szkolnym 2019/2020.

Program ten składał się ze szkoleń dla nauczycieli i uczniów, warsztatów w szkołach, scenariuszy zajęć, konkursów, spotkań World Cafe, dyskusyjnych klubów online i wiele więcej. Po rocznej współpracy Zespół Szkół Politechnicznych we Wrześni uzyskał tytuł Szkoły Humanitarnej na okres 2 lat. Dziękujemy grupie uczniów, która dzielnie brała udział w projekcie. Należy nadmienić, że tylko 8 szkół uzyskało tytuł szkoły humanitarnej w tym właśnie nasza. Zaświadczenie Szkoły Humanitarnej kliknij tutaj!

Osoby odpowiedzialne za akcję w szkole: p.Marta Nowak oraz p.Monika Załuska

Wyszukiwarka

Złota Tarcza Techniak 2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2020”


edziennik


Zdalne lekcje


Office365


Projekt: Nauka - to lubię!


Projekt: Rozwój szkolnictwa zawodowego na terenie powiatu wrzesińskiego – stawiamy na kształcenie fachowców!


Code for Green


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo mLegitymacja


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap

 

dkms