VI Festiwal Piosenki Miłosnej

przeglad piosenkiVI Festiwal Piosenki Miłosnej "Miłość ci wszystko wybaczy..." odbędzie się wczwartek 12 lutego 2015 roku w sali Wrzesińskiego Ośrodka Kultury. Rozpoczęcie o godz. 9:00. Festiwal organizowany jest w związku z obchodami Dnia św. Walentego w Zespole Szkół Politechnicznych we Wrześni. Celem festiwalu jest popularyzowanie wśród młodych wykonawców polskich piosenek o tematyce miłosnej od czasów piosenki przedwojennej np. "Miłość Ci wszystko wybaczy" Hanki Ordonówny, po współczesne kompozycje takie jak "Będę z Tobą" zespołu LemOn.

Festiwal ma charakter międzypowiatowy. Uczestnikami konkursu mogą być uczniowie szkół gimnazjalnych z powiatu wrzesińskiego oraz ponadgimnazjalnych z powiatów: gnieźnieńskiego, jarocińskiego, poznańskiego, słupeckiego, średzkiego i wrzesińskiego.

Piosenka, którą zaprezentują uczestnicy powinna pochodzić z polskiego repertuaru, a w tekście utworu powinno znaleźć się słowo "miłość".

Szczegóły znajdują się na stronie "Festiwal Piosenki Miłosnej".

Chętni i utalentowani muzycznie uczniowie mogą zgłaszać się do pani Agnieszki Pol, do sali 210, w terminie do 17 grudnia 2014 roku.