Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Absolwenci 1995

TU-1995

Brodnicki Andrzej, Bryl Tomasz, Danielewicz Jarosław, Dudek Marcin, Grabowski Błażej, Gurkowski Piotr, Jastrzębski Arkadiusz, Jaworski Tomasz, Jerzak Szymon, Korpik Artur, Krupa Hubert, Kujawski Tomasz, Marczewski Jarosław, Michalak Roman, Mikołajczak Marek, Norek Paweł, Przyjazny Dawid, Radłowski Rafał, Siwek Grzegorz, Skrobich Robert, Stangreczak Marek, Sucholas Daniel, Wieczorek Maciej, Wiśniewski Maciej, Wojciński Marcin, Woźniak Tomasz, Zamiara Tomasz, Zarębski Piotr, Ziętek Michał 

LZ-1995

Antoniak Jacek, Bartkowiak Maciej, Borowiak Izabela, Brodnicki Grzegorz, Dobrucki Maciej, Dryjański Dariusz, Izydorek Artur, Jóźwiak Tomasz, Kanafa Jarosław, Kawa Jakub, Kostuch Tomasz, Król Andrzej, Mikołajczak Karol, Nagórny Daniel, Nowacki Tomasz, Ochowiak Tomasz, Przybyłowski Mariusz, Roszak Sławomir, Rychlik Adam, Sereda Agata, Siwiak Jakub, Szczygielski Jarosław, Szykuła Sławomir, Szymankowski Jacek, Szymański Wojciech, Szymczak Mariusz, Walerowicz Marcin, Wiechciński Andrzej, Wrzosek Marcin, Zaparty Maciej, Zgorzelak Tomasz

TE-1995 A

Andrzejewski Rafał, Biczysko Artur, Bogaczyński Grzegorz, Brzóstowicz Maciej, Dąbek Tomasz, Florkowski Marek, Gabryszak Krzysztof, Gąsiorowski Aleksander, Idzikowski Grzegorz, Jędraszak Marek, Kolecki Jacek, Kowalewski Tomasz, Krawczyk Łukasz, Lawenda Marcin, Maćkowiak Maciej, Makowiecki Ireneusz, Matuszak Rafał, Miedziński Tomasz, Mikołajczak Rafał, Nitka Jacek, Orchowski Michał, Ostach Adam, Paprzycki Tomasz, Piątkiewicz Maciej, Sznura Marek, Stepień Sławomir, Winter Maciej, Wojciechowski Marek, Wróbel Jacek

TE-1995 B

Abramowicz Artur, Andrzejewicz Radosław, Andrzejewski Tomasz, Antczak Wojciech, Banaś Robert, Bartosik Marcin, Benec Andrzej, Cichy Mariusz, Cwalina Przemysław, Doliński Piotr, Fliciński Piotr, Jaroszyński Marcin, Kaleta Arkadiusz, Karpiński Jerzy, Kaźmierczak Krzysztof, Krawiec Arkadiusz, Kubacki Paweł, Marciniak Przemysław, Marczak Mariusz, Matląg Michał, Michałowski Marcin, Palpuchowski Marek, Piechnik Robert, Prusak Radosław, Przybylak Przemysław, Puszkarek Mariusz, Rosadowski Rafał, Rymarski Arkadiusz, Sikorski Mariusz, Szabelski Wojciech, Wędzikowski Arkadiusz

TE/prac.-1995

Bartkowiak Dariusz, Broniarczyk Grzegorz, Cichacki Tomasz, Cierzniak Dariusz, Frankiewicz Andrzej, Kowalczyk Mariusz, Madajczak Tomasz, Matczak Marcin, Mielcarek Ilona, Mularczyk Andrzej, Nowacki Krzysztof, Olejniczak Robert, Przybylski Piotr, Raczyński Daniel, Sarbinowski Rafał, Surdyk Mirosław, Woś Przemysław

TE/zsz-1995

Bartlewicz Rafał, Ciesielski Mariusz, Dzierżyński Piotr, Grześkowiak Robert, Hamsik Piotr, Jankiewicz Tomasz, Janusz Maciej, Jarantowski Dariusz, Kaczmarski Damian, Kamiński Piotr, Kowalczyk Małgorzata, Książczak Piotr, Kujawa Rafał, Markiewicz Krzysztof, Matuszak Grzegorz, Roszak Tomasz, Staniszewski Przemysław, Suborski Sylwester, Tomczyk Jarosław, Vogt Artur, Wachowiak Mariusz, Walkowiak Andrzej, Wysokowski Leszek, Żychliński Marek

TM-1995

Berliński Michał, Błaszka Szymon, Cerbin Przemysław, Chwiłkowski Marcin, Dobiecki Jacek, Fedorowicz Waldemar, Jankowski Maciej, Jaśkiewicz Krzysztof, Joachimiak Tomasz, Kajewski Robert, Kaźmierczak Tomasz, Kluk Piotr, Kryszak Rafał, Kuźmicz Krzysztof, Małek Mariusz, Matuszak Szymon, Michalak Łukasz, Miczuga Marcin, Miśkiewicz Robert, Piechociński Krzysztof, Raczak Rafał, Waszak Krzysztof, Wawrzyniak Artur, Ziętara Tomasz 

TM/prac.-1995

Adamczak Artur, Ciemierski Robert, Dębicki Robert, Dziekan Robert, Gózera Aneta, Graczyk Marian, Helwing Robert, Jagielski Romuald, Jankowski Jacek, Jankowski Paweł, Jankowski Piotr, Jarząbek Maciej, Jasiński Grzegorz, Knop Roman, Konieczka Marzena, Konieczny Arkadiusz, Kostuch Aleksandra, Krzyżoszczak Sebastian, Kubiak Robert, Kurowski Jacek, Lis Przemysław, Marchwiak Dariusz, Marczak Arkadiusz, Matuszak Jarosław, Pawlak Marek, Piechowiak Krzysztof, Podymska Małgorzata, Ratajczak Maciej, Rożek Piotr, Rzepka Kryspin, Szczepański Radosław, Święcicki Robert, Waszak Andrzej, Wawrzyniak Rafał, Włodarczyk Piotr, Zorczykowski Marek

Wyszukiwarka

Złota Tarcza - Technika

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2021 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2021”


edziennik


Zdalne lekcje


Office365


Procedury ZSP


Projekt: Nauka - to lubię!


Projekt: Rozwój szkolnictwa zawodowego na terenie powiatu wrzesińskiego – stawiamy na kształcenie fachowców!


Code for Green


Cyfrowa Szkoła 2020@


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo mLegitymacja


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSP


logo SKS ZSP



bip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap

 

dkms