Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Absolwenci 1996

V TE - 1996

Bocian Jacek, Borowiak Marcin, Czekałowski Rafał, Drzażdżyński Hubert, Gomuła Maciej, Hulewicz Arkadiusz, Ignaszewski Piotr, Jędrzejczak Marek, Jurkiewicz Andrzej, Kapsa Artur, Kędzior Andrzej, Kostuj Robert, Krawczyk Marcin, Maciejewski Bernard, Magdziarski Wojciech, Matejuk Artur, Michalski Jarosław, Miczuga Sławomir, Palpuchowski Radosław, Pawłowski Michał, Plewa Piotr, Ritter Radosław, Rzemyszkiewicz Zbigniew, Struszczyk Karol, Szelejewski Artur, Święcichowski Marcin, Walkowiak Radosław, Wesołowski Wiesław, Wiliński Mariusz, Wiśniewski Mariusz, Wojtkowiak Przemysław, Wojtysiak Grzegorz, Woźniak Tomasz, Zazula Paweł

TU - 1996

Adamczewski Marek, Antczak Krzysztof, Banaszak Jarosław, Baranowski Tomasz, Gomuła Piotr, Herzog Andrzej, Jurkiewicz Bartosz, Kaleta Tomasz, Kamyszek Krzysztof, Kaźmierczak Paweł, Kowalski Przemysław, Kozanecki Adam, Kuś Krzysztof, Matyjasek Krzysztof, Mądry Jacek, Mosiek Adam, Ossowski Marek, Paterka Rafał, Paul Marek, Peter Przemysław, Podgórski Maciej, Rajkowski Adam, Spychała Krzysztof, Staniecka Aleksandra, Stempniewicz Marcin, Surdyk Przemysław, Szygenda Sebastian, Trzebiński Adrian, Wieczorek Arkadiusz, Wilk Łukasz, Wietecki Arkadiusz, Zieliński Artur

5 TM - 1996

Brandt Tomasz, Czuchrowski Michał, Dąbrowski Jarosław, Dubiel Paweł, Frąckowiak Krzysztof, Gawroński Krzysztof, Graczyk Sebastian, Guzik Łukasz, Kasprzak Paweł, Kasprzyk Krzysztof, Knopkiewicz Tomasz, Kołodziejczyk Marek, Maciejewski Tomasz, Marciniak Adam, Matysiak Krzysztof, Michalak Maciej, Mielcarek Piotr, Ogrodowczyk Dariusz, Paprocki Tomasz, Pawełczyk Rafał, Perzyński Bartosz, Rogacki Przemysław, Tobolski Piotr, Twardowski Zbigniew, Wszelaki Arkadiusz

IV LZ - 1996

Bogacki Tomasz, Dekowski Damian, Dudek Sebastian, Dzieciuchowicz Bartłomiej, Filary Grzegorz, Grobelny Sławomir, Jakubowski Piotr, Mizerski Michał, Nowak Maciej, Parus Krzysztof, Pasterz Michał, Pauliński Piotr, Pieszak Marcin, Pisarczyk Robert, Przybylska Małgorzata, Przybylski Dariusz, Przydryga Jacek, Regulski Marcin, Sawczuk Leszek, Siwek Tomasz, Stawski Grzegorz, Szymaniak Arkadiusz, Wroński Marek

III TE po ZSZ - 1996

Ciesielski Dariusz, Dziarski Dariusz, Goździak Sebastian, Graczyk Jacek, Hypki Jarosław, Jaworski Szymon, Kałużny Artur, Kamiński Daniel, Kaźmierczak Tomasz, Kulawiak Krzysztof, Krause Tomasz, Matuszak Marek, Mietlicka Lidia, Osińska Anna, Przybylski Marcin, Rempiński Tomasz, Rogoziński Henryk, Rychert Jarosław, Rzymski Marcin, Sereda Michał, Skoracki Jakub, Szuba Arkadiusz, Szulc Artur, Świątkowski Marek, Walkowiak Maciej

III TE Mpr - 1996

Andrzejewski Karol, Dobosz Artur, Erenz Sebastian, Grychowski Leszek, Jadłowski Jacek, Kawa Radosław, Kucza Roman, Łyskawa Grzegorz, Łyskawiński Andrzej, Pera Łukasz, Papierski Piotr, Rożek Piotr, Serbinowski Robrert, Sosnowski Mieczysław, Szkudlarek Sławomir, Tomaszewski Dariusz, Więckowski Robert, Woźniak Adam

Wyszukiwarka

Złota Tarcza - Technika

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2021 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2021”


edziennik


Zdalne lekcje


Office365


Procedury ZSP


Projekt: Nauka - to lubię!


Projekt: Rozwój szkolnictwa zawodowego na terenie powiatu wrzesińskiego – stawiamy na kształcenie fachowców!


Code for Green


Cyfrowa Szkoła 2020@


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo mLegitymacja


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSP


logo SKS ZSP



bip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap

 

dkms