Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Absolwenci 1997

V TE - 1997

Bączkiewicz Artur, Fibich Michał, Garczarek Adam, Górski Tomasz, Grzegorczyk Marcin, Jankowiak Tomasz, Jażownik Jacek, Józefiak Jakub, Kasiński Robert, Kubiak Grzegorz, Mielczarek Norbert, Mróz Andrzej, Nowak Dariusz, Ogrowczyk Dawid, Olejniczak Marcin, Pankowski Grzegorz, Pańczak Grzegorz, Pawlaczyk Marcin, Pawłowski Marcin, Pilarski Robert, Rutkowski Dariusz, Rybarczyk Andrzej, Rzepka Jarosław, Sobczak Maciej, Śleziona Robert, Tomaszewski Krystian, Trzmiel Daniel, Waliński Sebastian, Węcławiak Marek, Woźniak Krystian

V TS - 1997

Balcerowiak Piotr, Cebularz Andrzej, Chwiłkowski Bartosz, Dolata Bartłomiej, Gąsiorek Rafał, Gdala Tomasz, Grochowiak Krzysztof, Grzegorek Andrzej, Imbierowicz Aleksander, Janiszewski Sebastian, Jawgiel Mateusz, Jurdeczka Aneta, Karlik Arkadiusz, Kasprzak Dawid, Kuźnik Sebastian, Lis Magdalena, Marczewski Slawomir, Michalski Tomasz, Mikołajczak Michał, Mylka Paweł, Przybylski Przemysław, Przybyła Łukasz, Ratajczak Przemysław, Rutkowski Łukasz, Siepielski Tomasz, Szklarski Jarosław, Waszak Sylwia, Wojciechowski Piotr, Żołdak Przemysław 

TU - 1997

Biegun Radosław, Bocianowski Mariusz, Brzóstowicz Zbigniew, Chlebowski Rafał, Frąckowiak Tomasz, Gąszczyk Marcin, Gulczyński Waldemar, Hoffmann Tomasz, Jagodziński Daniel, Janiak Przemysław, Jasiński Michał, Jata Łukasz, Jaworski Mariusz, Jurkowski Andrzej, Karkowski Michał, Kosmowski Radosław, Kowalczyk Krzysztof, Krause Radosław, Kukulski Łukasz, Marczak Paweł, Osińska Agnieszka, Pikos Michał, Podgórny Mirosław, Polak Łukasz, Radziewicz Sławomir, Smolińska Joanna, Szczepaniak Emilia, Wardęcki Marcin, Witaszak Piotr, Zgoła Sławomir, Zięty Jarosław

V TM - 1997

Biadała Michał, Borowiecki Paweł, Dropek Romuald, Dyl Robert, Górski Tomasz, Gronowski Karol, Kaźmierczak Jacek, Klimczak Piotr, Kraska Szymon, Krzyżański Jacek, Leżniak Marcin, Ławniczak Rafał, Maćkowiak Maciej, Musielak Marcin, Skotarczak Dariusz, Sulkowski Tomasz, Tomczak Krzysztof, Tyksiński Władysław, Unrath Radosław, Włodarczak Tomasz, Zaremba Remigiusz

III TE po ZSZ-1997

Górniak Mirosław, Górski Jaroslaw, Idziak Andrzej, Jacaszek Jarosław, Kramer Piotr, Lemiszewski Hubert, Namysłowski Maciej, Nowaczyk Robert, Piechowiak Robert, Rybacki Artur, Stępczak Michał, Strzyżewski Michał, Tysiąc Tomasz, Urbaniak Karol, Zaworski Roman, Warzywoda Krzysztof

IV LZE-1997

Bierła Dawid, Błaszak Piotr, Bartkowiak Hubert, Czerniak Maciej, Gościniak Tomasz, Jabłoński Jarosław, Jackowski Mateusz, Jaśkiewicz Tomasz, Jerzak Łukasz, Kałużny Dawid, Koronka Robert, Kubiak Krzysztof, Kubiak Maciej, Łodziński Krzysztof, Łukasiewicz Wojciech, Makowski Marcin, Mąkowski Artur, Stawowski Paweł, Stempiński Marcin, Szmidt Mariusz, Śmidowicz Mariusz, Rogalski Piotr, Tomczak Daniel, Tomczak Dominik, Urbaniak Przemysław, Wawrzyniak Sławomir, Wilczyński Szymon, Wiliński Przemysław, Wojciechowski Marcin, Szuba Jarosław, Zawadzki Sławomir, Żurawicz Przemysław 

IV LAD-1997

Białkowska Beata, Borejsza Anna, Czapla Karolina, Czok Karina, Frąckowiak Renata, Furmaniak Monika, Gawlak Małgorzata, Górska Małgorzata, Harendarz Anna, Hurysz Monika, Imbirowicz Grażyna, Jacoszek Magdalena, Kaźmierczak Agnieszka, Kołodziejczyk Iwona, Kosicka Beata, Koszarek Anna, Krukowska Katarzyna, Kubiaczyk Dorota, Łuczak Alicja, Nowak Justyna, Olszewska Agnieszka, Przybylska Agnieszka, Sosna Eliza, Stencel Paulina, Szlachta Agnieszka, Śremska Agnieszka, Szymczak Anna, Trzmiel Milena, Urbaniak Blanka, Urbaniak Karina, Wietrzyńska Katarzyna, Wilczyńska Agata, Wojciechowska Kamila, Zdajewska Ilona

Wyszukiwarka

Złota Tarcza - Technika

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2021 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2021”


edziennik


Zdalne lekcje


Office365


Procedury ZSP


Projekt: Nauka - to lubię!


Projekt: Rozwój szkolnictwa zawodowego na terenie powiatu wrzesińskiego – stawiamy na kształcenie fachowców!


Code for Green


Cyfrowa Szkoła 2020@


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo mLegitymacja


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSP


logo SKS ZSP



bip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap

 

dkms