Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Absolwenci 1998

Va TE 1998

Andrzejewski Jacek, Andrzejewski Mariusz, Beruś Maciej, Bielak Marcin, Błaszkiewicz Damian, Buczma Daniel, Bugajny Piotr, Chałupniczak Michał, Chudak Robert, Chwiłkowski Łukasz, Dardzikowski Arkadiusz, Gębka Tomasz, Hałke Łukasz, Jańczak Artur, Kordus Aleksander, Krukowski Paweł, Mikołajczyk Maciej, Milbrant Przemysław, Musielak Michał, Nadolny Krzysztof, Nowak Marcin, Ogrodowicz Krzysztof, Przedwojski Przemysław, Stachowiak Tomasz, Szurczak Marcin, Typański Marek, Wesołowski Marcin, Wojciechowski Dawid, Wojtaszak Krzysztof

Vb TE 1998

Andrzejczak Arkadiusz, Balicki Krystian, Barański Adam, Fimiak Łukasz, Graczyk Dariusz, Grajek Szymon, Grzybowski Marcin, Idczak Karol, Jóźwiak Sławomir, Kaminiecki Mariusz, Kasprowicz Małgorzata, Kędziora Artur, Krysiak Andrzej, Krysztofowicz Michał, Łukasik Paweł, Michalski Maciej, Molski Jakub, Muchowicz Maciej, Napierała Patrycja, Przyłębski Tomasz, Rybak Mariusz, Rybarczyk Piotr, Sobucki Marcin, Staszak Mariusz, Stefański Maciej, Szoszorek Tomasz, Szuba Szymon, Wesołowski Marek, Zerner Artur, Ziołkiewicz Sebastian, Żyliński Marcin

V TS 1998

Amroziński Radosław, Andrzejewicz Daniel, Banaszak Damian, Czaiński Marcin, Dankowski Dariusz, Dumiszewski Łukasz, Frydrychowicz Bartosz, Gąsiorowski Przemysław, Hyżorek Mariusz, Kaczmarek Jarosław, Kaźmierowska Karolina, Kosmecki Piotr, Kowalska Justyna, Król Alicja, Lemański Michał, Lipczyński Jacek, Lisiecki Bartosz, Maciejewski Łukasz, Michalak Witold, Michalski Bartłomiej, Nadolny Karol, Osiński Stanisław, Pawlik Krystian, Raźny Krzysztof, Tomczak Maciej, Trzebiński Artur, Sułek Artur, Wróblewski Patryk, Zielińska Daria

IVa LAD 1998

Antoniewicz Magdalena, Bednarek Sylwia, Dobra Magdalena, Dyszkant Justyna, Dzikiewicz Aleksandra, Gawrych Joanna, Grabowska Lucyna, Gracyalna Sylwia, Graja Magdalena, Helwing Kinga, Hurysz Magdalena, Jaskólska Joanna, Koniecznia Ewa, Korcz Emilia, Kowalska Marlena, Kozka Joanna, Krawczyk Sylwia, Łuczyk Mirosława, Mizerka Joanna, Mrowińśka Justyna, Pisarczyk Karina, Płatek Magdalena, Poch Anna, Rytter Monika, Sadyś Milena, Śmidowicz Anna, Szablewska Violetta, Tylska Agnieszka, Umińska Justyna, Walkiewicz Agnieszka, Wojciechowska Anna

IVb LAD 1998

Adamczyk Joanna, Andrzejak Iwona, Augustyniak Monika, Cicha Justyna, Drzażdżyńska Izabela, Dziatkiewicz Monika, Gacka Krystyna, Gorzelańczyk Joanna, Ignasińska Inga, Ignaszak Jolanta, Kacik Monika, Kaźmierczak Sylwia, Kemona Agnieszka, Kosmala Katarzyna, Lewandowska Daria, Ludwig Małgorzata, Łyskawa Karina, Obst Daria, Orwat Ewelina, Pawlak Katarzyna, Pieczyńska Marzena, Przysiuda Karolona, Śniegowska Agnieszka, Tomaszewska Angelika, Węcławiak Marzena, Woźniak Anna, Ziarniak Małgorzata, Zielińśka Halina, Żołdak Joanna

IVc LAD 1998

Antkowiak Monika, Baczyńska Sylwia, Bałęczna Izabela, Broniarczyk Monika, Ciesielczyk Monika, Domagalski Szymon, Giszczyńska Magdalena, Glapa Marta, Grabowska Patrycja, Grzesiak Beata, Ignaszak Blanka, Kaczmarek Magdalena, Kaźmierczak Katarzyna, Klimczak Katarzyna, Korcz Ewa, Kupecka Iwona, Leśna Iwona, Parus Kinga, Płoszajczak Natalia, Prusak Magdalena, Rajch Hanna, Rybarczyk Jolanta, Stawicka Paulina, Strzelińska Sylwia, Szelejewska Karina, Szwat Monika, Urbaniak Iwona, Walkowiak Magdalena, Wojczak Anna, Zastawa Sylwia, Zawal Agnieszka

IV LZE 1998

Banaś Michał, Bartkowski Krzysztof, Bączkiewicz Dariusz, Dembiński Krzysztof, Gomulski Mariusz, Hauke Krzysztof, Jordanowski Piotr, Knopkiewicz Bartłomiej, Kosmala Rafał, Kosmowski Paweł, Kubisiak Szymon, Lesiński Marcin, Malczewski Szymon, Małecki Sławomir, Mokracki Łukasz, Okuniewski Maciej, Parus Marcin, Pecyna Krzysztof, Powała Robert, Rewers Rafał, Skorupka Grzegorz, Smurawa Bartłomiej, Spychała Marcin, Staniszewski Maciej, Stasiak Bartłomiej, Swędrowski Jakub, Szumigała Marcin, Wasiak Marek, Wiliński Dariusz, Witaszak Marcin, Zamiara Maciej, Ziętkowski Emil

III TM prac. 1998

Frąckowiak Bernard, Komisarek Grzegorz, Mędrek Łukasz, Mędrek Tomasz, Pałasz Jacek, Pawlisiak Sławomir, Perzyński Krzysztof, Staszak Jarosław, Klukojć Jarosław

Wyszukiwarka

Złota Tarcza - Technika

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2021 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2021”


edziennik


Zdalne lekcje


Office365


Procedury ZSP


Projekt: Nauka - to lubię!


Projekt: Rozwój szkolnictwa zawodowego na terenie powiatu wrzesińskiego – stawiamy na kształcenie fachowców!


Code for Green


Cyfrowa Szkoła 2020@


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo mLegitymacja


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSP


logo SKS ZSP



bip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap

 

dkms