Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Absolwenci 2001

Va TS - 2001

Adaszak Albert, Baśkiewicz Jarosław, Chłopicki Michał, Dekowski Łukasz, Dumiszewski Dawid, Garstka Krzysztof, Grzesiński Dominik, Holewiński Zbigniew, Jagielski Błażej, Jankowski Grzegorz, Jędrzejak Piotr, Kaczmarek Robert, Kolasiński Hubert, Korta Piotr, Kryska Robert, Kubaszak Łukasz, Maciejewska Katarzyna, Matuszak Ireneusz, Mikołajczak Maciej, Nowiński Piotr, Pawlik Dominik, Pielak Grzegorz, Stobiński Rafał, Strugała Andrzej, Szczudlak Tomasz, Szykowny Michał, Tyrakowski Sebastian, Witt Marcin, Wojciechowski Krzysztof, Zaworski Sławomir, Zenker Łukasz

Vb TS - 2001

Andrzejewski Maciej, Antczak Marcin, Chmielewski Michał, Chojnacki Mateusz, Gdala Marek, Górski Mariusz, Grajczak Damian, Grzegorek Michał, Jakubowski Jarosław, Jerzak Marcin, Kasprzak Łukasz, Kopaczewski Łukasz, Kropaczewski Dawid, Maćkowiak Dariusz, Mecler Sławomir, Nitka Jacek, Nowak Marcin, Potęga Wojciech, Przybylski Andrzej, Radniecki Maciej, Rakowski Maciej, Skorupka Tomasz, Szajda Marcin, Szlachetka Michał, Szternel Marcin, Szybiak Robert, Szymczak Dariusz, Szymczak Pawel, Urbanowicz Mirosław, Waloryszak Tomasz, Włodarczyk Krystian

V TM - 2001

Banaszak Tomasz, Budniak Marcin, Burzyński Dawid, Cieślewicz Łukasz, Drzażdżyński Michał, Duszyński Maciej, Filary Radosław, Grzybowicz Krzysztof, Krzyżański Piotr, Kubiaczyk Łukasz, Kuchciński Robert, Kunicki Remigiusz, Kupaj Krzysztof, Kurzawa Damian, Matkowski Rafał, Matysiak Roman, Mrówczyński Maciej, Musielak Piotr, Paluch Marek, Pokładecki Michał, Sakwa Grzegorz, Sikorski Piotr, Strychalski Leszek, Szemis MIchał, Szemis Sławomir, Szklarkowski Grzegorz, Sznura Grzegosz, Szrama Jerzy, Tomczak Rafał, Zieliński Miłosz

IV LZ EM - 2001

Adamczewski Marcin, Andrzejak Roman, Ciesielski Bartłomiej, Egiert Konrad, Jercha Tomasz, Kaczmarek Adam, Krysiak Łukasz, Kubiak Joanna, Maćkowiak Marek, Matuszak Jarosław, Nowak Dominik, Nowak Marcin, Paprzycki Przemysław, Parus Radosław, Skóra Łukasz, Słoma Bartosz, Stępniak Mateusz, Sypniewski Piotr, Szczepaniak Zbigniew, Śliwiński Ireneusz, Tomaszewski Marcin, Węcławiak Przemysław, Wilczewski Albert

IV LZ M - 2001

Chojnacki Kacper, Dzienniak Piotr, Egiert Piotr, Grodziski Marcin, Gulczewski Łukasz, Jarmuszkiewicz Krystian, Kasprowicz Krzysztof, Kucza Adam, Majka Stanisław, Menes Piotr, Pożoga Artur, Sendek Witold, Solecki Michał, Strzyżykowski Tomasz, Szuba Michał, Tomaszewski Krzysztof

IV LZ E - 2001

Andrzejewski Łukasz, Antczak Marcin, Ginter Marcin, Grala Dariusz, Janasik Radosław, Jaroszewski Marcin, Jerzyniak Konrad, Joachimczak Grzegorz, Kasprzak Adam, Kosowski MAciej, Koźma Sławomir, Kulczyński Krzysztof, Kwiatkowski Piotr, Maciejewski Przemysław, Mamczak Grzegorz, Michalski Paweł, Mierkiewicz Przemysław, Nowak Bogdan, Nowak Marek, Pacholczyk Piotr, Pawlak Maciej, Pawlicki Tadeusz, Rzepka Paweł, Staszak Hubert, Strzelczyk Łukasz, Szymański Michał, Uściłowski Sławomir, Witkowski Michał

IVa LAD - 2001

Adamczyk Iwona, Barczak Magdalena, Bryś Karolina, Budaszewska Joanna, Bukowiecka Agnieszka, Bulińska Anna, Ciok Anna, Fela Wiesława, Frątczak Elżbieta, Góral Arleta, Gromadzińska Magdalena, Hoffman Beata, Ignaszak Katarzyna, Jasińska Karolina, Kaczmarek Danuta, Kaźmierczak Iwona, Kempiak Katarzyna, Koralewska Marzena, Kotecka Katarzyna, Kowalczyk Lucyna, Małecka Katarzyna, Marchwiak Małgorzata, Matuszewka Magdalena, Michalak Natalia, Owczarek Marta, Parzęczewska Anita, Podzerek Monika, Przebieracz Karolina, Rataj Anna, Sobalska Sylwia, Staniszewska Ewelina, Waszak Magdalena, Zgoszczak Agnieszka, Zielińśka Izabela

IVb LAD - 2001

Adamajtis Karolina, Biesiada Katarzyna, Budzyńska Aleksandra, Budzyńska Joanna, Cichowska Monika, Dzieciuchowicz Dominika, Frąckowiak Angelika, Gadzińśka Anna, Gąsiorek Justyna, Hejna Małgorzata, Kęsy Ewa, Klimas Anna, Korcz Magdalena, Krawczyk Małgorzata, Kryszak Kinga, Kuśnierz Natalia, Osowska Magdalena, Palacz Agnieszka, Przybylak Anna, Przybylska Beata, Radniecka Katarzyna, Raźna Dagna, Sarnowska Paulina, Szablewska Elwira, Szymanek Marta, Telega Karolina, Walczak Agnieszka, Walczak Marzena, Wiechcińska Iwona, Wincław Edyta, Wojczak Karolina, Zastawa Beata

III TM - 2001

Adamczewski Wiesław, Burek Rafał Tadeusz, Bysikiewicz Daniel, Dekowski Arkadiusz, Izydorek Piotr, Jarmarczyk Dariusz, Koralewski Marcin, Musielak Przemysław, Nowicka Edyta, Grabski Przemysław, Sieradzki Jacek, Walkowiak Sebastian, Wojciechowski Jarosław

Wyszukiwarka

Złota Tarcza - Technika

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2021 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2021”


edziennik


Zdalne lekcje


Office365


Procedury ZSP


Projekt: Nauka - to lubię!


Projekt: Rozwój szkolnictwa zawodowego na terenie powiatu wrzesińskiego – stawiamy na kształcenie fachowców!


Code for Green


Cyfrowa Szkoła 2020@


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo mLegitymacja


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSP


logo SKS ZSP



bip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap

 

dkms