Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Absolwenci 2002

Va TS - 2002

Antkowiak Tomasz, Cenkier Michał, Czerniak Marcin, Dolata Jacek, Frąckowiak Łukasz, Gałczyński Marcin, Jankowiak Karol, Kaczmarek Błażej, Kamiński Szczepan, Karbowiak Anna, Kopczyński Przemysław, Kowalski Michał, Krzesiński Matesz, Liberkowski Krzysztof, Łęczycki Michał, Mazur Daniel, Michałkowski Marek, Młodzikowski Łukasz, Nowacki Tomasz, Pilarczyk Mateusz, Spławski Łukasz, Spychalski Waldemar, Szymański Łukasz, Tamborski Piotr, Tamborski Szymon, Tygielski Krzysztof, Tylski Łukasz, Urabanowicz Krzysztof, Wojciński Piotr, Zart Arkadiusz, Zbytniewski Łukasz, Żebrowski Karol

Vb TS - 2002

Adamczak Jakub, Andrzejewski Mariusz, Bartkowiak Hubert, Budzyński Kamil, Chudzińska Patrycja, Dera Marcin, Jakubek Łukasz, Jankowiak Damian, Jędrzak Mariusz, Karski Paweł, Klimuk Michał, Kmieciak Michał, Kołata Krzysztof, Kostrzyński Mariusz, Kowalski Daniel, Lubiński Marcin, Łazinka Piotr, Łosoś Maciej, Maliszewski Damian, Marciniak Łukasz, Meller Sławomir, Olejniczak Dariusz, Owczarzak Sławomir, Pająkiewicz Michał, Stefaniak Tomasz, Sytek Przemysław, Szablikowski Krzysztof, Szymański Robert, Szymański Sylwester, Środoń Monika, Trzciński Michał, Zdziabek Szymon

V TM - 2002

Antuszewicz Tomasz, Biesiedin Adrian, Cichoński Sebastian, Cieśleicz Maciej, Graczyk Łukasz, Graczyk Tomasz, Gradomski Patryk, Itczak Jarosław, Jasiński Robert, Kalkstein Bartosz, Kałek Przemysław, Kapciński Tomasz, Konieczka Marcin, Krysiak Marcin, Kubiak Bartłomiej, Leszczyński Mateusz, Ławecki Dawid, Łucjan Maciej, Młodzieniak Krzysztof, Osses Andrzej, Patoka Jacek, Piczyński Dominik, Pruchniewicz Artur, Sikorski Rafał, Stachowicz Robert, Stępniak Łukasz, Warzychowski Marcin, Zimny Przemysław

IVa LAD - 2002

Andrzejak Joanna, Bagrowska Roksana, Chromińska Małgorzata, Dyl Joanna, Fimak Monika, Górna Agnieszka, Łyskawa Marta, Malicka Ewelina, Menes Kinga, Mikołajczak Agata, Mosińska Aleksandra, Mosińska Małgorzata, Nowicka Joanna, Okuniewska Anna, Pakulska Magdalena, Pańczak Barbara, Pawlak Katarzyna, Pawlak Marlena, Piczyńska Kinga, Piotrowska Paulina, Przybył Estera, Przygocka Ewa, Ratajczak Mariola, Rozwadowska Anna, Sawczeko Kamila, Stefaniak Sylwia, Tomczak Karolina, Walczak Milena, Walkowiak Agnieszka, Walkowiak Magdalena, Waszak Daria

IVb LAD - 2002

Adamczewska Karolina, Bodjańska Agata, Dąbek Monika, Derda Anna, Duszyńska Eliza, Kaźmierczak Paulina, Kortylewska Anna, Królak Elżbieta, Królak Małgorzata, Kubczak Kamila, Kubiaczyk Marta, Kujawa Paulina, Kwiatkowska Anita, Leońska Dorota, Lewandowska Beata, Malenta Eliza, Miler Sylwia, Osińska Natalia, Pluta Agnieszka, Powała Karolina, Przybylska Agnieszka, Rozmiarek Marta, Różańska Magdalena, Sołtysiak Maja, Stobińska Julita, Szafrańska Agnieszka, Szczygielska Paulina, Szelest Wioletta, Szymańska Anna, Waszak Joanna, Weber Katarzyna, Wilińska Katarzyna, Wincław Agnieszka

IV LZE - 2002

Bandulik Adam, Barwinek Michał, Cichy Artur, Cieślak Łukasz, Gąsiorek Dariusz, Jasiński Dawid, Kierzkowski Błażej, Kominek Łukasz, Kosmala Łukasz, Kropaczewski Mariusz, Kulecki Piotr, Lawenda Tomasz, Lawrenz Grzegorz, Lewandowski Krzysztof, Liberkowski Roman, Nowaczyk Dominik, Nowaczyk Jan, Orwat Piotr, Półról Michał, Rogaliński Tomasz, Samelak Tomasz, Skweres Marcin, Staniszewski Mariusz, Stolarek Waldemar, Strzelczyk Piotr, Szałek Mariusz, Wałęsiak Daniel, Wierzbicka Beata, Wypychowski Tomasz

IV LZM - 2002

Andrzejewski Przemysław, Antkowiak Przemysław, Bartłomiejczyk Norbert, Biernaczyk Tomasz, Bojanowski Dawid, Brożyński Michał, Cichy Krzysztof, Ciesielski Filip, Domagalski Damian, Kałużny Artur, Lewandowski Michał, Mielcarek Michał, Miś Bartosz, Nagły Radosław, Nowicki Jakub, Rogoziński Michał, Sajewicz Łukasz, Siedlarz Michał, Siwek Arkadiusz, Skweres Michał, Szudrowicz Marcin, Świątek Dariusz, Wiśniewski Tomasz, Zimny Szymon

IV LZEM - 2002

Balicki Piotr, Betyna Damian, Budzyński Bartłomiej, Bułkowski Tycjan, Chojnacki Piotr, Defitowski Jakub, Fórmanik Daniel, Frąckowiak Dariusz, Gawroński Adam, Góral Tymoteusz, Kantorski Paweł, Kruszyński Sebastian, Kunicki Marcin, Kościański Arkadiusz, Kwarta Przemysław, Makowski Tomasz, Michalak Łukasz, Michalak Łukasz, Pechman Maciej, Płoszajczak Dawid, Rybicki Adam, Szczypior Sebastian, Tatarkiewicz Tomasz, Wicijowski Tomasz, Wojciechowski Maciej, Wojciński Patryk

III TE Pr.  - 2002

Banaszak Mirosław, Bulewicz Marcin, Charko Marcin, Charko Tomasz, Gadawa Mirosław, Gawroński Mikołaj, Kasprzak Jarosław, Killich Marek, Kozielski Łukasz, Krauze Adrian, Krystkowiak Maciej, Langner Dawid, Melonek Andrzej, Pruchniak Rafał, Staniak Tomasz, Stefaniak Sebastian, Szkudlarek Rafał, Szwajkowski Paweł, Taczanowski Krystian, Węcławiak Piotr

Wyszukiwarka

Złota Tarcza - Technika

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2021 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2021”


edziennik


Zdalne lekcje


Office365


Procedury ZSP


Projekt: Nauka - to lubię!


Projekt: Rozwój szkolnictwa zawodowego na terenie powiatu wrzesińskiego – stawiamy na kształcenie fachowców!


Code for Green


Cyfrowa Szkoła 2020@


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo mLegitymacja


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSP


logo SKS ZSP



bip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap

 

dkms