Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Absolwenci 2005

Va TE - 2005

Bojarski Marcin, Boroński Tomasz, Dankowski Dawid, Egiert Michał, Frąckowiak Łukasz, Gawroński Michał, Jarzyna Maciej, Jastrzębski Łukasz, Jaszczak Grzegorz, Kaczmarek Maciej, Kierepka Tomasz, Klimczak Dawid, Kozłowski Lech, Kozłowski Piotr, Krotofil Dawid, Krukowski Mikołaj, Kubaszak Marek, Marciniak Szymon, Marszałkowski Szymon, Malewski Adrian, Mocek Damian, Mostowski Tomasz, Nagrodzki Łukasz, Paszak Grzegorz, Pokładecki Tomasz, Przybylski Adrian, Sławiński Szymon, Sobański Łukasz, Starzyński Mikołaj, Staszak Sebastian, Stępień Waldemar, Wlekliński Marcin, Zdunek Robert

Vb TE - 2005

Adam Marek, Biadasz Krzysztof, Błaszak Grzegorz, Budziszewski Marcin, Dąbek Mariusz, Godniak Zbigniew, Janiszewski Robert, Jurasz Robert, Kaniasty Patryk, Każmierski Rafał, Kędzierski Dawid, Klamecki Roman, Kordyla Marcin, Koztuch Krzysztof, Kosz Paweł, Kubis Kamil, Kulecki Tomasz, Kuśmirek Michał, Kwiatkowski Dawid, Machowski Maciej, Nowakowski Błażej, Pawlaczyk Szymon, Plewiński Damian, Pluta Rafał, Potrzebowski Bartosz, Puchalski Radosław, Słowiński Piotr, Sotkiewicz Piotr, Szczepaniak Jakub, Śniadecki Jakub, Waszak Marcin, Waszak Michał, Zieliński Paweł

Vc TE - 2005

Bartkowiak Tomasz, Borowczyk Waldemar, Bucik Rafał, Chojnacki Krzysztof, Jamrużka Adam, Jamrużka Krzysztof, Kaczmarek Bartosz, Kapela Damian, Kasprzyk Jakub, Kostencki Tomasz, Kowalewski Patryk, Miczyński Adrian, Polański Przemysław, Przyborski Mariusz, Rajman Marcin, Siuba Tomasz, Słowik Łukasz, Sporny Łukasz, Sypniewski Leszek, Szeszycki Grzegorz, Szymański Dawid, Tomczak Kamil, Wasiewicz Tomasz, Weber Wojciech, Więckowski Łukasz, Wojnarowski Igor, Wojtela Krzysztof, Woźniak Michał, Wrzał Łukasz, Zdarta Marek, Nasulicz Maciej

V TM - 2005

Astapczyk Arkadiusz, Glapiak Leszek, Graczyk Artur, Grodziski Krzysztof, Jaruszewski Radosław, Jasiński Karol, Kosmowski Paweł, Lach Marcin, Lisiecki Maciej, Łabędzki Mariusz, Łyduch Hubert, Pizysiuda Jacek, Pachela Radosław, Rybacki Dawid, Soszyński Przemysław, Sroczyński Karol, Szczepaniuk Michał, Szymkowiak Krzysztof, Ziółkiewicz Maciej, Żołdak Maciej

III LEA - 2005

Bartkowiak Anna, Chlebowski Marcin, Chojnacka Karolina, Dankowska Ewelina, Guździak Marcjanna, Jewgeniew Hanna, Jóźwiak Natalia, Kałużna Magdalena, Kałużna Małgorzata, Kaźmierczak Ewa, Kierecka Katarzyna, Kierecka Natalia, Killich Marzena, Krzyżanowska Ilona, Kubczak Ewelina, Kurzawa Joanna, Lewicz Magdalena, Marciniak Żaneta, Miśkiewicz Michalina, Musielak Mirosław, Pietrzykowska Natalia, Plewińska Katarzyna, Przybysz Izabela, Roszak Monika, Rutecka Marta, Sokowicz Daniel, Stankowska Patrycja, Staszak Patrycja, Sypniewski Kamil, Wojciechowska Justyna

III LZI - 2005

Brozyńska Natalia, Czelusta Małgorzata, Jakubowski Łukasz, Jóźwiak Patrycja, Kaszczyński Przemysław, Kluk Dawid, Kowalski Jacek, Kruszyński Jarosław, Kubaszak Jakub, Młodzikowski Łukasz, Nagrodzki Mariusz, Olejniczak Bartosz, Piotrowski Michał, Prajs Sebastian, Przyjemski Radosław, Stankowski Przemysław, Staszak Bartosz, Sznajder Karol, Sznek Maciej, Unrath Adam, Wachel Bartłomiej, Weber Małgorzata, Węcleska Alicja, Wojciński Mateusz

III TE pr. - 2005

Adamczak Łukasz, Bartkowiak Łukasz, Ciemior Sebastian, Cieślak Marek, Gawarecki Stanisław, Gawroński Szymon, Kłosowski Dariusz, Majewski Michał, Markiewicz Andrzej, Modrzejewski Jan, Moszczański Ireneusz, Mikołajczak Mariusz, Pakulski Michał, Poszak Andrzej, Przysiuda Sebastian, Ptaszyński Dariusz, Skweres Łukasz, Smykla Jarosław, Walczak Adam, Woś Tomasz

III LM - 2005

Adamczyk Łukasz, Antczak Mateusz, Bartkowiak Sławomir, Bres Piotr, Ciesielski Jakub, Frątczak Marek, Gawroński Sebastian, Grzelczyk Damian, Jasiński Łukasz, Kowalczyk Przemysław, Kowalski Karol, Krukowski Marcin, Krzyżaniak Tomasz, Okoniecki Daniel, Parus Tomasz, Siuba Marcin, Sosnowski Marcin, Tłoczek Dawid, Witczak Piotr, Wyderkiewicz Dariusz, Zalewski Jacek

III LE - 2005

Antkowiak Krzysztof, Balicki Dominik, Betyna Grzegorz, Buziuk Paweł, Czelusta Hubert, Jadczak Kamil, Jastrzębski Maciej, Kmieciak Adam, Lepel Marcin, Łukasiewicz Adrian, Majchrzak Dawid, Nawrocik Dawid, Owczarek Bartłomiej, Przybylski Robert, Rembowski Mariusz, Rohrbach Marcin, Rutecki Szymon, Smorawski Krystian, Szuszka Kamil, Szalbierz Grzegorz, Szumny Adam, Waszak Piotr

Wyszukiwarka

Złota Tarcza - Technika

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2021 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2021”


edziennik


Zdalne lekcje


Office365


Procedury ZSP


Projekt: Nauka - to lubię!


Projekt: Rozwój szkolnictwa zawodowego na terenie powiatu wrzesińskiego – stawiamy na kształcenie fachowców!


Code for Green


Cyfrowa Szkoła 2020@


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo mLegitymacja


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSP


logo SKS ZSP



bip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap

 

dkms