Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Absolwenci 2007

IVa TE - 2007

Marcin Budziński, Paweł Chlebowski, Marcin Dembiński, Mateusz Domagalski, Marcin Grobelny, Miłosz Groblewski, Paweł Grodziski, Arkadiusz Jóźwiak, Piotr Kacała, Hubert Kasprzak, Piotr Kaźmierski, Piotr Kosmala, Henryk Krzyżaniak, Robert Owczarz, Andrzej Poradka, Szymon Rachut, Marcin Raźny, Bartosz Różański, Grzegorz Sip, Krzysztof Skowroński, Krzysztof Sobczak, Tomasz Stachowiak, Robert Staszak, Marcin Stawny, Michał Szafrański, Tymon Wiśniewski, Remigiusz Zwolak

IVb TE - 2007

Jacek Brzeziński, Dariusz Durczak, Łukasz Filipiak, Michał Ignaszak, Dawid Kwissa, Szymon Maciejewski, Mariusz Matusiak, Krzysztof Matuszak, Filip Mitkowski, Tomasz Opielski, Arkadiusz Paner, Bartosz Pocztarek, Damian Przybylski, Maciej Rogoziński, Piotr Samelak, Szymon Śruba, Wojciech Tamborski, Marcin Trzaskawka, Waldemar Wawrzyniak, Tomasz Wojciechowski, Robert Woźniak

IVc TE - 2007

Łukasz Abramowicz, Szczepan Albrecht, Andrzej Bukowski, Arkadiusz Czaplicki, Jakub Garbarek, Krystian Gogolik, Łukasz Kaczmarek, Piotr Kamrowski, Piotr Konieczny, Mateusz Kosowski, Karol Krasiński, Mateusz Kujawa, Rafał Kukulski, Bartosz Lebioda, Marcin Macioszczyk, Adam Mittmann, Patryk Nowacki, Artur Pacocha, Mateusz Piekarski, Szymon Pływaczyk, Łukasz Prus, Rafał Szalbierz, Paweł Śliwiński, Mateusz Urbaniak

IV TM - 2007

Krzysztof Domagała, Mariusz Gadziński, Artur Grzegorczyk, Tomasz Kucza, Adam Kuźma, Damian Kwiatkowski, Damian Liberkowski, Jakub Lisiecki, Szymon Łatas, Jerzy Maik, Paweł Nowakowski, Tomasz Pałasz, Rafał Pawlak, Tomasz Piętka, Damian Przybyła, Robert Rewers, Robert Saja, Dawid Staniszewski, Adam Strychalski, Przemysław Szczepaniuk, Tomasz Wachowiak

IVa TK - 2007

Agnieszka Cichoblas, Anna Cieślak, Monika Cieślak, Agnieszka Drozd, Paulina Hankiewicz, Jolanta Jerzak, Katarzyna Koska, Ewelina Krakowiecka, Marcin Król, Justyna Krzywińska, Agnieszka Kujańska, Emilia Kurpik, Szymon Kwieciński, Adrianna Łabędzka, Justyna Maćkowiak, Szymon Marciniak, Agnieszka Nowak, Arkadiusz Nowakowski, Marta Olejniczak, Natalia Pawłowska, Karolina Przybylska, Michał Przybylski, Małgorzata Tomczak, Aleksandra Wilczewska, Magdalena Włodarczyk, Marlena Włodarczyk, Agata Wojdanowicz, Anna Zdunek

IVb TK - 2007

Katarzyna Frąckowiak, Katarzyna Balicka, Karolina Bącler, Katarzyna Cypryańska, Agnieszka Dyc, Maciej Filipiak, Natalia Frątczak, Magdalena Gąsiorek, Magdalena Kaźmierczak, Małgorzata Kędzior, Agnieszka Kmieciak, Krystian Konieczny, Dorota Kończak, Jagoda Kujawa, Patrycja Kwiecińska, Marta Pokładecka, Karolina Ratajczak, Karolina Roszak, Monika Siwek, Michał Sowiński, Sylwia Szykowna, Żaneta Tamborska, Marcin Tomczak, Danuta Zerner, Sylwia Ziętek, Monika Żakowska, Anna Wilczyńska, Marta Graczyk

IIIa LZI - 2007

Weronika Głowińska, Maciej Grządzielewski , Hanna Józefiak, Marcin Kaczmarek, Michał Klaczyński, Marcin Kmieciak, Sebastian Koronka, Jakub Kostrzewa, Rafał Kuchciński, Julita Ławnicka, Łukasz Maciejewski, Kamil Makowski, Artur Mielcarek, Marta Mikołajczak, Anna Płachecka, Adam Pochylski, Angelika Przybylska, Rafał Ratajczak, Agnieszka Raźna, Ryszard Szcześniak, Piotr Ślugaj, Artur Sławski , Katarzyna Wajnert, Marcin Warczygłowa, Marcin Wichłacz, Sebastian Witczak, Anna Wojtaszak, Żaneta Wyderkiewicz

IIIb LZI - 2007

Maciej Bartkowiak, Damian Dorociak, Katarzyna Gieracka, Szymon Głowacki, Sebastian Grajek, Krzysztof Jaworski, Paulina Jóźwiak, Katarzyna Kaczmarek, Monika Kaczmarek, Kinga Konieczka, Agnieszka Mikołajczak, Aldona Orwat, Agata Pasieka, Tomasz Pawłowski, Beniamin Przybylski, Justyna Rutecka, Mateusz Sikora, Michał Stojek, Adrian Suchodolski, Patryk Szmytkowski , Rafał Talentowski, Szymon Weiss, Maciej Witczak, Małgorzata Wróbel, Dawid Wrzosek , Patrycja Zaworska

III LEA - 2007

Marzena Baranowska, Joanna Bartkowska, Izabela Bednarowicz, Aleksandra Bizan, Agata Chałupniczak, Renata Cyrulewska, Weronika Duszyńska, Joanna Filipczak, Ilona Goliszewska, Katarzyna Grzegorska, Adam Kaczmarek, Paweł Kmieciak, Maciej Kolecki , Malwina Korcz, Michalina Kowalczyk, Marta Krzyżańska, Weronika Kurach , Natalia Kwiecińska, Rafał Lepczyński, Monika Lewandowska , Magdalena Nowaczyk, Bogna Olejniczak, Karolina Ossowska, Izabela Owczarzak, Patrycja Pańczak, Lidia Pawlak, Malwina Przybylska, Agnieszka Talarczyk, Magdalena Węclewska, Małgorzata Wojciechowska, Katarzyna Woldańska 

III MMU - 2007

Michał Cześnik, Dawid Graczyk, Jacek Groblewski, Tobiasz Jankowiak, Przemysław Kasprzak, Dawid Kujawa, Łukasz Matysiak, Rafał Nawrocki, Piotr Nowicki, Łukasz Pawlicki, Rafał Sommerfeld, Marcin Soszyński, Paweł Stasiak, Kamil Szarzyński, Marcin Szczepaniuk, Tomasz Szternel, Rafał Tomaszewski, Dariusz Wiśniewski, Mateusz Woźniak, Mateusz Żurawski, Łukasz Pietrzak, Szymon Ślęczkowski, Michał Prętkowski, Jacek Podgórski 

Wyszukiwarka

Złota Tarcza - Technika

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2021 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2021”


edziennik


Zdalne lekcje


Office365


Procedury ZSP


Projekt: Nauka - to lubię!


Projekt: Rozwój szkolnictwa zawodowego na terenie powiatu wrzesińskiego – stawiamy na kształcenie fachowców!


Code for Green


Cyfrowa Szkoła 2020@


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo mLegitymacja


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSP


logo SKS ZSP



bip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap

 

dkms