Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Absolwenci 2009

3 LEA - 2009

Andryszak Małgorzata, Andrzejak Justyna, Bachorz Paulina, Borowiecki Jarosław, Chałupniczak Cezary, Drost Bernadeta, Dzierzewska Dorota, Haremza Paulina, Ignaszak Dawid, Jakubczak Sławomira, Jakubik Konstancja, Kędzior Robert, Kosińska Ilona, Koska Anna, Kwiatkowska Anita, Lesiczka Kamil, Logdańska Karolina, Marecka Katarzyna, Nowak Magdalena, Piechnik Tomasz, Sulkowska Anna, Suszka Kamil, Szewczyk Tomasz, Wielkopolan Tomasz, Włodarczyk Sławomir, Wydrzyński Robert, Zbieranek Dawid

3LZI - 2009

Bilski Mateusz, Budkowski Michał, Drzewiecka Justyna, Juszczak Magdalena, Kuczora Michał, Liberkowski Damian, Łabędzka Dorota, Matczak Jakub, Mękal Agnieszka, Nowak Mariusz, Pałasz Andrzej, Piotrowska Katarzyna, Przewoźna Daria, Przybylski Krzysztof, Stawowa Urszula, Stefański Łukasz, Waszak Kamila, Woźniak Bartłomiej

4 aTI - 2009

Adamczyk Remigiusz, Antczak Mateusz, Budzyńska Sandra, Dankowski Michał, Degórski Dawid, Dziekan Tomasz, Frankowski Łukasz, Jankowiak Rafał, Jaworowicz Tomasz, Jurewicz Hubert, Kamiennik Łukasz, Kretkowski Wojciech, Kubacka Marta, Kubiś Robert, Kupczak Mateusz, Kwitowski Jakub, Maćkowiak Marcin, Maik Rafał, Nawrocik Marcin, Nowakowski Damian, Opic Bartosz, Rajca Tomasz, Rogacki Dawid, Stojek Krzysztof, Szybiak Daniel, Tomczak Grzegorz, Tylman Marcin, Wojtucki Tomasz, Żurawski Piotr

4 bTI - 2009

Antczak Marcin, Bednarek Kamil, Borońska Izabela, Cieśliński Radosław, Czarnota Bartosz, Gadziński Arkadiusz, Jarantowski Sławomir, Jung Maciej, Kaczmarek Jakub, Kruszyński Marcin, Kwieciński Marcin, Lewicki Piotr, Maćkowiak Mateusz, Markiewicz Maciej, Matuszak Dawid, Michalski Adam, Nawrocik Kamil, Nawrocki Kamil, Ogrodowicz Bartosz, Pedrycz Leszek, Pluta Wojciech, Przybylski Szymon, Rajch Marcin, Trawiński Maciej, Wojtyła Marcin, Żyła Jakub

4 TE - 2009

Abramkiewicz Wojciech, Bindulski Bartosz, Bojański Dawid, Burchacki Marcin, Janiszewski Jakub, Kędziora Damian, Kreczmer Kamil, Kupś Damian, Maciński Jakub, Maćkowiak Tomasz, Matuszak Kacper, Matuszak Łukasz, Matyjasek Paweł, Nowakowski Sebastian, Pawłowski Piotr, Półról Leszek, Sarbinowski Patryk, Skitek Dawid, Stachowiak Dawid, Waszak Jakub, Waszak Michał, Wojciechowski Tomasz, Woźniak Marcin, Zając Marcin

4 TEK - 2009

Borowiak Monika, Ciszek Dorota, Cyfer Anna, Drabińska Magdalena, Graczyk Monika, Grzelczak Damian, Janczak Milena, Jankowski Marek, Kazimierczak Joanna, Klechammer Żaneta, Klimas Alicja, Kurek Izabella, Mikołajewska Sylwia, Mróz Marta, Olejniczak Anna, Pawlak Anna, Pietryga Sandra, Piszczek Roksana, Popielarska Natalia, Przybylska Agnieszka, Radziejewska Katarzyna, Serafin Krystian, Stawowa Joanna, Szykowny Roman, Szymorek Martyna, Ślęczkowska Sylwia, Wojciechowski Rafał, Wszelaka Monika, Zielichowska Malwina

4 TM - 2009

Bogaczyk Andrzej, Chojnacki Mieczysław, Cichoński Dominik, Filipowicz Grzegorz, Giszczyński Mateusz, Giżewski Dariusz, Grzegorczyk Marcin, Karcz Dawid, Kasprzak Łukasz, Krzyżaniak Sebastian, Kulczak Mateusz, Michniacki Piotr, Musiałowski Zdzisław, Nawrocik Maciej, Piechnik Kamil, Pizoń Adam, Skwarczyński Jakub, Tobolski Paweł, Woźniak Paweł

4 TT - 2009

Dudar Joanna, Frąckowiak Maciej, Gęsikiewicz Michał, Giszczyński Jacek, Jałoszyński Dawid, Jankowski Szymon, Korpusik Kamil, Kubiak Kamil, Kuleta Bartosz, Kuśnierz Rafał, Marecki Dawid, Matuszak Michał, Nowacki Mariusz, Nowaczyk Krzysztof, Paruszewski Robert, Pawłowska Patrycja, Promelska Katarzyna, Sokowicz Piotr, Stawski Michał, Święcicki Radosław, Urbaniak Dawid, Wojciechowicz Kamil

3 elm - 2009

Berent Krzysztof, Dorociak Jakub, Drost Dominik, Fuczpaniak Przemysław, Głowacki Krzysztof, Górski Rafał, Guzowski Krzysztof, Helwing Piotr, Herzog Maciej, Jagodziński Łukasz, Janas Konrad, Janiak Dawid, Kacprzak Marek, Kamiński Tomasz, Kasprzak Michał, Kazimierczuk Piotr, Kujawa Andrzej, Lis Bartosz, Łatas Mateusz, Miczuga Rafał, Pietrala Patryk, Pietrzak Michał, Ratajczak Marcin, Sobiech Przemysław, Wojciechowski Artur

Wyszukiwarka

Złota Tarcza - Technika

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2021 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2021”


edziennik


Zdalne lekcje


Office365


Procedury ZSP


Projekt: Nauka - to lubię!


Projekt: Rozwój szkolnictwa zawodowego na terenie powiatu wrzesińskiego – stawiamy na kształcenie fachowców!


Code for Green


Cyfrowa Szkoła 2020@


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo mLegitymacja


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSP


logo SKS ZSP



bip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap

 

dkms