Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Absolwenci 2010

3 LZI - 2010

Borowiak Tomasz, Giżewski Maciej, Jasiński Mariusz, Kadłubek Piotr, Koralewska Hanna, Machyńska Weronika, Matuszak Katarzyna, Michalak Daria, Moch Łukasz, Nowak Ilona, Obalska Daria, Parus Marta, Purol Michał, Sieniuć Aleksander, Solarczyk Sonia, Sosnowski Adrian, Storta Dawid, Włodarczyk Piotr, Wojciechowski Michał

4 aTE - 2010

Ciepliński Łukasz, Czyż Dawid, Gawroński Przemysław, Gotowski Damian, Hęś Artur, Jakubowski Łukasz, Jaworski Mateusz, Kacała Sebastian, Kaczmarek Adrian, Karkut Krzysztof, Kusztal Artur, Matuszak Marcin, Moraczewski Jarosław, Olejniczak Filip, Paradowski Michał, Pluciński Kamil, Rolewicz Piotr, Świgoń Rafał, Świtała Krystian, Wichłacz Tomasz, Ziębiński Robert

4 bTE - 2010

Babicz Artur, Bartczak Rafał, Czosnowski Mateusz, Czubaszek Krzysztof, Gołębniak Arkadiusz, Grześkowiak Michał, Kasprzyk Mateusz, Kęsy Kamil, Kupś Kamil, Mańczak Albert, Melewski Waldemar, Michalak Mariusz, Mokracki Karol, Płocki Mateusz, Sajewicz Maciej, Stawny Przemysław, Szmaja Adrian, Śliwiński Tomasz, Świderski Igor, Tłoczek Tomasz, Walczak Damian, Wałęsiak Rafał, Woźnica Mariusz, Zastawa Paweł, Zdajewski Rafał

4 aTI - 2010

Bartkowiak Bartosz, Dudar Krzysztof, Gibowski Mateusz, Gorzelańczyk Piotr, Górka Dawid, Horowski Wojciech, Jęczmionka Mateusz, Kajdan Łukasz, Kłosowski Przemysław, Knopkiewicz Michał, Kreczmer Beata, Kurpik Mariusz, Lewandowski Łukasz, Mikołajczak Mateusz, Nowak Bartosz, Nowak Marcin, Ogrodowczyk Jakub, Owczarzak Łukasz, Pawlak Grzegorz, Prusik Adam, Rataj Piotr, Rembowicz Michał, Reszel Łukasz, Rojek Mateusz, Sajewicz Mariusz, Sobolewski Maciej, Talarczyk Małgorzata, Tomczak Daria, Wilczyński Mateusz

4 bTI - 2010

Antkowiak Michalina, Baczyński Maciej, Bąk Dariusz, Górska Anna, Górski Marcin, Harendarz Mariusz, Jesikiewicz Jacek, Jóźwiak Tomasz, Kapela Piotr, Kaźmierski Robert, Klimaszewski Marcin, Knast Jakub, Kowalski Bartosz, Kozłowski Mateusz, Kuliński Tomasz, Kulisz Damian, Marciniak Marek, Matuszak Maciej, Matuszak Mateusz, Matuszewski Jacek, Mocny Radosław, Najdek Przemysław, Pera Alan, Rybarczyk Kamil, Stecko Katarzyna, Stepaniak Mateusz, Waleryszak Jakub, Waleryszak Mikołaj,

4 TEK - 2010

Bartkowiak Karolina, Brudna Natalia, Ciok Mariola, Degórska Monika, Grempka Martyna, Holko Sandra, Jędraszak Paulina, Jędrzak Edyta, Kasprzak Magdalena, Kasznia Agnieszka, Kaźmierczak Anna, Kaźmierska Anna, Korpusik Monika, Kosmala Ilona, Krych Joanna, Kucza Weronika, Łyskawa Patrycja, Majdecka Paulina, Majtka Marcin, Matuszak Dawid, Nowaczewska Iwona, Olichwer Anna, Rybacka Katarzyna, Samelak Ewa, Skrzypczak Adrian, Stawicka Katarzyna, Szcześniak Sara, Wąsik Małgorzata, Wieczorek Paulina, Witczak Martyna, Wojtczak Paulina

4 TM - 2010

Florkowski Michał, Kowalski Damian, Kukulski Mateusz, Marciniak Marcin, Nather Arkadiusz, Niezgoda Krystian, Pacyński Robert, Pietryga Mateusz, Półról Bartosz, Romanowski Patryk, Siuba Robert, Sobczak Maciej, Szczęsny Mateusz, Szykowny Dominik, Świątek Michał, Teodorczyk Michał, Wachowiak Marek, Włodarczak Bartosz, Woźniak Tomasz

4 TT - 2010

Adamski Paweł, Bachlaj Bartosz, Bachlaj Patryk, Chlebowski Krzysztof, Działak Paweł, Fedorowicz Łukasz, Frątczak Mariusz, Gradowski Jakub, Jeske Damian, Koralewski Bartosz, Kosowski Mikołaj, Kruszyński Adam, Multański Mateusz, Musiał Dariusz, Napieraj Mateusz, Osiński Arkadiusz, Szulc Jakub, Szykowny Tomasz, Śliwczyński Michał, Witczak Patryk, Wyderska Sylwia

Wyszukiwarka

Złota Tarcza - Technika

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2021 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2021”


edziennik


Zdalne lekcje


Office365


Procedury ZSP


Projekt: Nauka - to lubię!


Projekt: Rozwój szkolnictwa zawodowego na terenie powiatu wrzesińskiego – stawiamy na kształcenie fachowców!


Code for Green


Cyfrowa Szkoła 2020@


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo mLegitymacja


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSP


logo SKS ZSP



bip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap

 

dkms